Gönderen Konu: FlatOut Demo Oyun indir  (Okunma sayısı 2471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ax murderer

• Jr. Member
  • **
  • Rep: +0/-2
FlatOut Demo Oyun indir
« : Kasım 18, 2013, 23:26:39 ÖS »
Araba oyunlarına meraklı olan oyun severlerin oynaması gerektiğini düşündüğüm harika bir oyunu sitemizin FlatOut Demo Oyun indir konusu ile sizlere sunuyorum. Tek link oyunlar sitesi olarak güncel oyun daylaşımlarımız devam edecektir.

Gerçekçi ve bir o kadar da aksiyon dolu bir araba yarışına katılmak istersen bu harika oyunun tam sizlere göre olduğunu söylemek istiyorum. Diğer araba yarışlarından farklı olarak bir çok özelliğe sahip olan bu oyunda yarıştan çok rakipler ile ölümüne mücadele edeceksin, bu mücadeleler esnasında hayatta kalmak için elinden gelen her şeyi yapman gerekiyor, aksi taktirde oyunda pek başarılı olamazsın. Oyun grafik ve ses efektleri açısından da harika özelliklere sahip olan güzel bir oyundur. Oyunumuz boyut olarak çok fazla bir alanı kaplamadığı için kısa sürede indirerek oynayabilirsiniz. Oyun bildiğiniz gibi sitemizde demo olarak paylaşılmaktadır, bu sebeple de sınırlılıkları elbette ki olacaktır. Oyunun demo versiyonunu indirmek için FlatOut Demo Oyun indir butonuna basmanız yeterlidir.

Arabalara bağımlı olan oyun severlere iyi oyunlar dileyerek sitemizde paylaştığım FlatOut Demo Oyun indir konusunu noktalıyorum.
  http://www.fileplanet.com/147312/download/FlatOut-Demo

Çevrimdışı PLAYSTATION

• Yeni Üye
  • *
  • Rep: +0/-1
Ynt: FlatOut Demo Oyun indir
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2013, 23:06:23 ÖS »
gran turismo yu tek geçerim. ama bu oyunda iyidir
Sakın CTRL+W yapma

Çevrimdışı ProTroll

• Yeni Üye
  • *
  • Rep: +1/-2
Ynt: FlatOut Demo Oyun indir
« Yanıtla #2 : Kasım 22, 2013, 15:35:00 ÖS »
Gran Turismo batırdı.Bence en iyi araba yarışı oyunu Need For Speed Serisi.  :-\
It's Boshy Time!